Pokemon GO

Pokémon Go ke stažení   |   Pokémon Go - Co to je?    |   mapa Pokémonů    |   Slovník a návody

 


 

Pokémon GO

Cestujte mezi skutečným a virtuálním světem Pokémon s aplikací Pokémon GO, stáhnout zdarma ji můžete pro iPhone
a Android. S Pokémon GO, objevíte zcela nová místa ve světě! Pokémon GO je postaven na herní platformě Niantic Real World a bude používat skutečné mapy a povzbuzovat hráče, aby hledat široko daleko v reálném světě objevoval Pokémony. Pokémon GO vám umožňuje najít a chytit více než 100 druhů Pokémonů postupně jak budete prozkoumávat své okolí.

Pokémon videohra využívá reálných míst, pro nastavení fantazie ve které se jeho hry se konají. Pokémon GO propojuje skutečný svět s tím virtuálním!

Zvedněte nohy od počítačů a vyjděte ven najít a chytit divoké Pokémony. Prozkoumejte města a obce
v okolí, kde žijete a dokonce i po celém světě můžete ulovit co nejvíce Pokémonů jak brzo zjistíte. Pokud projdete kolem nějakého pokémona, bude váš smartphone vibrovat, abyste věděli, že jste blízko. Jakmile jej uvidíte na obrazovce telefonu, zaměříte cíl na dotykové obrazovce smartphonu a hodíte Poké míč aby jej chytil.

Buďte opatrní při pokusu jej chytit, aby vám neutekl! Podívejte se také na PokéStops umístěných na zajímavých místech, jako jsou různé zajímavosti ve vašem okolí, umění, historické památky a zajímavosti, kde můžete sbírat více Poke Bally a další položky.

A kolik je ve hře pokémonů? 151 typů a některé můžete najít jen na určitých kontinentech u pár vzácných se ještě neví kde se vyskytují...

Zde najdete tabulku kde zjistíte jaký typ pokémona je vhodný pro boj vůči jiným a proti jakým pokémonům je zase méně odolný.

 

 

Pro opravdové nadšence je tu náramek Pokémon GO Plus

koupit


POHODLNÉ CHYTÁNÍ
Pokud je váš chytrý telefon s aplikací Pokémon GO a náramek Pokémon GO Plus v dostatečné blízkosti,
oba začnou vibrovat, jakmile se poblíž vás objeví divoký Pokémon.
Na svůj telefon se v tu chvíli nemusíte ani podívat – stačí zmáčknout tlačítko na náramku a Pokémona se automaticky pokusíte chytit za pochodu.

Náramek je kompatibilní s telefony iPhone 5/5C/5S/SE/6/6S/6 Plus/6S Plus a operačními systémy iOS 8 - 9.
Podpora Android telefonů je ve vývoji a bude dostupná později.

Pokémon GO

interaktivní mapa Pokémon Go v ČR - po načtení stránky s mapou nastavte "prozradit polohu" nebo určete na mapě svou polohu ručně

Připravujeme pro vás seznam všech pokémonů ve hře Pokémon GO